Каталог товарів

Паркет - тротуарна плитка

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

ФЕМ «Паркет»

Тротуарна плитка, згідно зі статистичними даними, займає сьогодні провідні позиції в рейтингу продажів різних видів тротуарного покриття. Правильно підібрана і грамотно укладена тротуарна плитка стає не тільки функціональним матеріалом для мощення, а й ефектним елементом декорування ділянок. При всій різноманітності матеріалу, з якого зроблена плитка, форм і широкої кольорової гами виробів, пропонованої виробниками, можливості тротуарної плитки в прикрашенні оточуючого нас простору стають дійсно безмежними. З тротуарної плитки різних форм і розмірів можна складати складні орнаменти, фантазійні візерунки і навіть картини. Існують комп'ютерні програми, що дозволяють створити ескізи для викладення будь-якого зображення. Але, навіть не вдаючись до складної мозаїки, використовуючи два - три кольори плитки одного виду, можна викласти покриття, яке гармонійно впишеться в стилістику оформлення парку, дитячого майданчика або Вашої присадибної ділянки.

Наша компанія пропонує Вам зі складу в Києві саме такі фігурні елементи мощення від Ковальської, в тому числі тротуарну плитку «Паркет» торгової марки «Авеню».

Тротуарна плитка «Паркет», як і всі ФЕМи, що випускаються на заводах Ковальської, виробляється з сумішей важких бетонів методом напівсухого вібропресування. Відмінною особливістю цього методу є отримання штучного каменю з якостями, властивими природному каменю. З'єднання в одному технічному процесі вібрації і високого тиску дозволяють отримати вироби з невеликою пористістю і високою однорідністю структури, що визначає якісні характеристики тротуарної плитки.

Тротуарна плитка «Паркет» ТМ «Авеню» проходить обов'язкові лабораторні випробування, результати яких заносяться в так званий паспорт якості виробу.

Завод-виробник гарантує, що властивості ФЕМ «Паркет» відповідають наступним показникам (цитата з офіційного сайту):

  • термін експлуатації ФЕМів «Авеню» не менше 30 років. При цьому максимальне стирання лицьового шару бруківки - не більше 0,7 г / кв.см.;
  • морозостійкість ФЕМів - до 200 циклів;
  • Міцність не нижче 450 кг / кв.см.

 

Крім того, тротуарна плитка «Паркет» нешкідлива для навколишнього середовища і здоров'я людини, невибаглива в експлуатації і зручна в роботі.

Тротуарна плитка «Паркет» виправдовує свою назву, оскільки має форму витягнутого бруска при товщині 60 мм і співвідношенні сторін 1:3. Варіанти мощення такою плиткою можна співставити зі способами укладання паркету з деревини. Дизайнери, у яких є свої напрацювання і правила роботи з ландшафтним простором, радять використовувати тротуарну плитку «Паркет» при оформленні клумб. У цьому випадку сувора геометрична форма « Паркету » вдало підкреслює вільну мальовничість рослин. Добре виглядає бетонний «Паркет» на невеликих майданчиках. Якщо при цьому використовувати плитку однієї кольорової гами, але різних відтінків (наприклад, кольору «Теракот» і «Колорадо») можна досягти ефекту обсягу.

Наша фірма пропонує Вам тротуарну плитку «Паркет» ТМ «Авеню» не тільки базового сірого кольору. Більше 12 кольорів, від холодного до теплого, задовольнять самий вимогливий смак.

Купити ФЕМ "Паркет" в Києві

Купити ФЕМ ""Паркет"" у Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам конкурентоспроможні ціни, а також обговорити варіанти доставки ФЕМ на будівельні майданчики Києва, Київської області та за їх межами.

Ми раді співпрацювати з Вами!

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину