Тротуарна плитка «Діагональ»

Діагональ

З появою на українському ринку будівельних матеріалів тротуарної плитки, будівельники втратили залежність від бетону та асфальту. Вони отримали доступний і якісний матеріал для мощення та облаштування територій.

Київські заводи ПБГ « Ковальська» - одні з найпотужніших в Україні виробників фігурних елементів мостіння (ФЕМ). Ми пропонуємо Вам широкий асортимент тротуарної плитки від Ковальської, в тому числі ФЕМ «Діагональ» торгової марки «Авеню».

Тротуарна плитка «Діагональ» приваблива, в першу чергу, своєю формою. Її п'ятикутна форма гарно підійде там, де потрібно підкреслити кути або викласти чіткий контур. Вона незамінна при викладенні орнаментів на великих площах, так як застосовується в поєднанні з фігурними елементами інших форм і забарвлень. Якщо у Вас збереглися залишки невикористаної тротуарної плитки, купіть ФЕМ «Діагональ» і Ви зможете самостійно викласти майданчик біля альтанки або підправити садові доріжки.

Тротуарна плитка «Діагональ» ТМ «Авеню», як наріжний камінь, здатна винести велике навантаження. В якості сировини для її виготовлення використовуються важкі бетони, тому тротуарна плитка є доволі зносостійкою. Новітнє обладнання та технології виробництва дозволяють максимально точно витримувати розміри готової форми, що, у свою чергу, значно спрощує процес укладання фігурних елементів мощення.

ФЕМ «Діагональ» не схильна до впливу атмосферних явищ, морозостійка, при високих температурах не виділяє шкідливих для людини летючих речовин.

Відповідність тротуарної плитки ТМ «Авеню» технічним умовам і сертифікати якості підтвердять, що ми пропонуємо Вам купити дійсно високоякісну продукцію.

Придбати, купити тротуарну плитку «Діагональ»

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Товщина, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
280*240 8,16 186 - - -

Купити тротуарну плитку «Діагональ» ТМ «Авеню» зі складу в Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти » або за вказаними телефонами. Ми завжди раді надати Вам низькі ціни, а також обговорити варіанти доставки бруківки на будівельні майданчики Києва, області та всієї України.

Ми раді співпрацювати з Вами!