ФЕМ "Фалка" - тротуарна Плитка "Хвиля"

Фалка

Проблема вибору покриття для облаштування пішохідних доріжок і великих площ перестала бути актуальною відтоді, як у світі набули широкого поширення технології виробництва тротуарної плитки. Доглянутий, цивілізований вигляд надає облаштованим територіям використання в ландшафтному дизайні фігурних елементів мостіння (ФЕМ).

Ми пропонуємо Вам звернути увагу на тротуарну плитку «Фалка» торгової марки «Авеню». Ця тротуарна плитка виготовляється на заводах промислово-будівельної групи «Ковальська» в м.Києві.

Тротуарна плитка «Фалка», або "хвиля", ідеально підходить для мостіння немалих площ. Її хвилеподібна конфігурація візуально розширює простір, створює відчуття простору.

Кольорова гамма ФЕМ «Фалка» дуже широка - від холодних перлинно-графітових тонів північних морів до теплих відтінків західного неба.

Прекрасно зарекомендувала себе плитка «Фалка» ТМ «Авеню» в якості покриття місць, призначених для автомобільного руху. Криволінійний профіль плиток забезпечує їх краще зчеплення між собою, а висота каменів дозволяє витримувати посилені навантаження.

Як і вся тротуарна плитка ТМ «Авеню», ФЕМ «Фалка» випускається з урахуванням особливостей нашого клімату. Вона чудово переносить спеку і мороз, не виділяє при цьому токсичні речовини, не руйнується від впливу солі, не накопичує воду на поверхні.

Тривалий термін служби тротуарної плитки «Фалка» зумовлений використанням в її виробництві високоякісної екологічної сировини, сучасного обладнання і технологій. При дотриманні всіх необхідних вимог при укладанні плитки і її експлуатації, ФЕМ «Фалка» прослужить Вам більше 30 років. Це підтверджує і гарантійний сертифікат виробника.

Купити, придбати ФЕМ "Фалка" у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Розмір, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
240x130 h=80мм 39 185,80 255,60 278,80 350,60
300x150 h=100мм 22 230,90 338,0 369,60 447,80
240x130 h=120мм 39 279,40 369,60 399,20 475,20

Купити тротуарну плитку «Фалка» ТМ «Авеню» зі складу в Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам конкурентоспроможні ціни, а також обговорити варіанти доставки бруківки на будівельні майданчики Києва, Київської області, а також по території всієї України.

Ми раді співпрацювати з Вами!