Газонна паркувальна решітка

Парковочная решетка

У містах, де неухильно зростає кількість автомобілів, все гостріше відчувається брак паркувальних місць. Власники автомобілів все частіше використовують для додаткової парковки газони та прибудинкові зелені зони. Проблема була б нерозв'язною, якби не з'явилися нові матеріали для облаштування парковок - газонні решітки.

Газонні паркувальні решітки з бетону стали першими з існуючого на сьогоднішній день різноманіття даних засобів. В асортимент тротуарної плитки від Ковальської, яку Ви можете придбати в нашій компанії, входить і газонна паркувальна решітка торгової марки «Авеню».

Паркувальне місце, викладене тротуарною плиткою «газонна решітка», являє собою пористе полотно, яке складається з підігнаних один до другу окремих фігурних елементів мощення. Паркувальна решітка з комірчастою структурою стає своєрідною арматурою для грунту, при цьому коренева система рослин і газонної трави надійно захищена від ушкоджень. Газонна паркувальна решітка з бетону буде добре служити в місцях, де грунт щільний і немає можливості створити повноцінну дренажну систему та водовідведення при рясних опадах. Створення екологічних парковок за допомогою газонної решітки перешкоджає ущільненню грунту, зміцнюючи його і запобігаючи, тим самим, його можливим обваленням.

І все ж однією з головних переваг цієї тротуарної плитки є її надійність і висока міцність, зумовлені якістю сировини і сучасним прогресивним методом її виробництва.

Укладання газонної паркувальної решітки ТМ «Авеню» не вимагає попередньої підготовки грунту і застосування спеціальної техніки, від чого ціна на роботу відносно невисока.

Паркувальна решітка - оптимальне рішення для тих, хто хоче мати зручне, безпечне, надійне і красиве місце для паркування автомобіля.

Ціна газонної паркувальної решітки у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Назва Довжина, мм Ширина, мм Товщина, мм Вага, кг/м2 Ціна, грн./м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге

Бурштин
Сахара
Перлина
40-20-8 400 200 80 31 241,90 - -

Придбати тротуарну плитку «Газонна паркувальна решітка» ТМ «Авеню» зі складу в Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам конкурентоспроможні ціни, а також обговорити варіанти доставки паркувальних газонних решіток на будівельні майданчики Києва, Київської області, а також по території всієї України.

Ми раді співпрацювати з Вами!