ФЕМ «Княжий шлях»

Княжий шлях

Назва даного виду плитки, напевно, не просто так була вибрана розробниками даного виду фігурних елементів мощення.

Княжий шлях, мабуть, є найоригінальнішою серед асортименту ТМ «Авеню» тротуарною плиткою. Вона має нерівну, можна сказати хвилясту поверхню.

Тротуарна плитка « Княжий шлях » виготовлена ​​в стилі середньовічної мостової, повторюючи своїм зовнішнім виглядом зношений століттями середньовічний камінь.

Так само, як і у плитки «Старе місто», один комплект даного ФЕМ складається з чотирьох типів каменів, подібних зовні, але з різними розмірами. Ширина у всіх чотирьох каменів однакова, і становить 150мм. А от довжина їх не просто різна, а ще й трапецевидна, на відміну від прямокутних каменів вищезгаданого «Старого міста». Форма каменів у вигляді трапецій дозволяє викладати як прямі ділянки, зіставляючи камені поперемінно довгою і короткою стороною в одну лінію, так і радіальні візерунки, зіставляючи камені тільки довгою стороною. Враховуючи хвилясту поверхню, різні розміри окремих каменів, широкий спектр кольорів, а також можливість викласти тротуарну плитку «Княжий шлях» по прямій і радіально, Ви маєте можливість отримати унікальний зовнішній вигляд своєї присадибної ділянки.

Розміри даного виду ФЕМ наступні: при постійній ширині 150мм і товщині 60мм, трапеції мають таке співвідношення основ: 87*97 , 127*137, 167*177, 207*217 мм.

Придбати ФЕМ «Княжий шлях» у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Тип Товщина, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
1 60 48 158 - - -
2
3
4

Отримати детальну конслультацію, а також придбати ФЕМ «Княжий шлях» за приємною ціною у Києві Ви можете в нашій компанії за вказаною в розділі «Контакти» адресою . Ми будемо раді допомогти Вам у непростому виборі тротуарної плитки.