Тротуарна плитка "Подвійне Т"

Подвійне Т

Матеріали, використовувані в цивільному, промисловому, дорожньому будівництві, у комунальному секторі, багато в чому визначають індивідуальність архітектури міста. Сьогодні на зміну маловиразним асфальту і залізобетону прийшли матеріали , які за своїми характеристиками багато в чому перевершують традиційні. Йдеться про фігурні елементи мостіння (ФЕМ) або, іншими словами, про тротуарну плитку. Тротуарна плитка, яку ми пропонуємо Вам купити в нашій компанії, вироблена в Києві на підприємствах промислово-будівельної групи «Ковальська» під торговою маркою «Авеню».

ФЕМ «Подвійне Т» в каталозі продукції виділяється особливо. Це плитка, можна сказати, промислового призначення. Нею можна мостити території автозаправних станцій (у тому числі і для великотоннажних машин), заводів, зупинки міського транспорту, привокзальні площі та інші подібні зони з інтенсивними навантаженнями.

Спеціальна Т-подібна конфігурація цих елементів мощення надійно забезпечує їх зчеплення між собою і гарантує непорушність при чималих горизонтальних навантаженнях, які створюють автомобілі при гальмуванні. Про довговічність та якість тротуарної плитки «Подвійне Т» говорить той факт, що вона витримує тривале навантаження в 600 кг на квадратний сантиметр площі. При грамотному розрахунку і кваліфікованому облаштуванні підкладки (підстилаючого шару), термін експлуатації ФЕМ «Подвійне Т» складе більше 30 років.

Крім своєї прямої функції - дорожнього покриття, тротуарна плитка «Подвійне Т» виконує і декоративну. Різноманітність кольорів, в яких представлені ФЕМ «Подвійне Т», приємно перетворять вигляд міста.

Тротуарна плитка ТМ «Авеню», яку Ви можете купити в нашій компанії, дуже проста і економічна в укладанні. Крім того, вона не вимагає дорогих пристосувань при транспортуванні, що значно знижує собівартість будівництва. Якість всієї продукції ТМ «Авеню» підтверджено відповідними сертифікатами.

Купити ФЕМ "Подвійне Т" у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Розмір, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
200x165 h=80мм 100 180 255,60 278,80 350,60

Купити ФЕМ «Подвійне Т» ТМ «Авеню» зі складу в Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам низькі ціни, а також обговорити варіанти доставки ФЕМ на будівельні майданчики Києва, Київської області, а також по території всієї України .

Ми раді співпрацювати з Вами!