Бордюр-поребрик тротуарний, садовий бордюр

Поребрик

У книзі російського письменника Святослава Логінова «Тіні великого міста» є згадка про бордюри та поребрики. Звучить вона таким чином, що це не просто два різні вироби, які часто вважають синонімами, а це два різні способи укладання бортового каменю, або дорожнього каменю. Причому, «поребрик» - це спосіб укладання, при якому камінь утворює сходинку, а, відповідно «бордюр» - це спосіб укладання бортового дорожнього каменю, при якому сходинка не утворюється, інакше кажучи дорожній камінь закопується в один рівень з покриттям. Тобто, бордюр служить для відділення тротуару від газону, а поребрик для відділення дороги (проїжджої частини) від тротуару.

Виходячи з словоутворення, це логічно, так як слово утворено від слова «ребро», а бордюр в перекладі з французької має значення - «обрамлення», «крайка».

Але чи згодні з ним будівельники ?

В даний час прийнято вважати що поребрик - будівельний елемент, обов'язковий для мощення тротуару чи дороги, як у функціональному, так і в естетичному плані. Край дороги, не обмежений поребриком, руйнується значно швидше. Вода, стікаючи під дорожнє покриття, швидко розмиває його основу, а це псує все дорожнє покриття. Ну і, звичайно, приємніше ходити по акуратному обрамленому тротуару, ніж по доріжці з розмитими краями і плиткою, яка роз"їжджається.

Поребрик необхідний для того, щоб відокремити дорогу від газону, позначити велосипедну доріжку або змінити рівень тротуару щодо зеленої зони. Також він служить упором для дорожнього покриття, а при оформленні клумб не дає можливості рослинам руйнувати дорожнє покриття.

Наша компанія пропонує Вам вібропресовані, а також залізобетонні поребрики БР 80-20-8 і БР 100-20-8 виробництва заводів ПБГ "Ковальська", які випускаються під торговою маркою «Авеню» (БР в маркуванні означає «Бордюри прямі рядові», цифри - розміри «довжина - висота - ширина»).

Садові бордюри зручно транспортувати. Так як вони укладаються на піддони, їх можна перевозити як просто вантажними автомобілями, так і автомобілями, оснащеними кранами - маніпуляторами, з подальшим розвантаженням на об'єкті будівництва.

Купити поребрик, ціна в Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Сахара
Перлина
 
Ціна, грн./шт.
Найменування Довжина, мм Товщина, мм Вага, кг/шт. Ціна, грн./шт.
Сірий Кольоровий Перлина
БР 50-20-8 500 60 14 38,10 49,70 68,70
БР 80-20-8 800 80 31 68,70 89,80 140,50
БР 100-20-8 1000 80 39 85,60 113,00 163,70

Якщо у Вас виникла необхідність купити поребрик за низькою ціною в Києві - ми з радістю Вам допоможемо. Ціна поребрика і бордюру залежить від розміру, кольору, а також від методу його виробництва. Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті і менеджери компанії нададуть Вам повну консультацію про даному виду ФЕМ. Купуючи фігурні елементи мощення ФЕМ в нашій компанії, Ви будете впевнені в тому, що придбали товар від найкращого виробника гарантовано високої якості