Тротуарная плитка РОМБ

Ромб

Усім нам хочеться, щоб оточуючий нас простір був зручним, функціональним і приємним на вигляд. У нас підвищується настрій, коли і поза приміщеннями ми відчуваємо себе максимально комфортно. Охайні вулиці, доглянуті і чисті площі тішать нас можливістю прогулятися їх рівною і гладенькою поверхнею, де немає ні калюж, ні вибоїн, ні бруду під ногами.

Щоб добитися цього, останнім часом будівельники стали використовувати різноманітні сучасні тротуарні матеріали, які гармонують з архітектурними ансамблями. Для мощення доріг, тротуарів та інших об'єктів застосовують м'які або жорсткі дорожні покриття, або комбінують їх в одному рішенні.

Посеред твердих покриттів гідне місце займає бетонний камінь. Він дуже близький за властивостями до природного каменю, але істотно дешевше. Найбільш популярним виробом з бетонного каменю стало покриття для тротуарів (тротуарна плитка), так звані фігурні елементи мощення ФЕМ. Вони відрізняються від інших видів твердих покриттів великим розмаїттям забарвлень і форм.

Наша компанія пропонує Вам повний асортимент продукції, що випускається київським заводами ПБГ "Ковальська" (в тому числі, заводом ім.С.Ковальської і заводом «Бетон Комплекс ») під торговою маркою «Авеню».

Особливо варто відзначити тротуарну плитку ТМ «Авеню» у формі та під назвою «Ромб». У комплект «Ромба» входять три плитки різного типу: квадрат 197х197 мм, трикутник 195х310 мм і рівносторонній трикутник 189х189 мм. Комбінуючи плитку одного виду, але різних типів, можна урізноманітнити покриття і створити неповторні малюнки.

Тротуарна плитка «Ромб» виготовляється методом вібропресування. У цій технології використовують жорсткі (напівсухі) бетонні суміші та спеціальне обладнання німецької фірми «HESS» - вібропрес. Одночасний вплив на суміш вібрацією і стисненням надає готовому виробу властивості природного каменю. Експлуатаційні властивості вібропресованої тротуарної плитки дуже високі.

Однорідна і дрібнопориста структура бетону і низький рівень вологопоглинання перешкоджають виникненню в тротуарній плитці «Ромб» капілярних пор. Це забезпечує хорошу водовідштовхуючу здатність, що дозволяє їй не утримувати воду на поверхні. Висока морозостійкість і міцність тротуарної плитки збільшує термін її служби до 30 років.

Дрібна шорсткість поверхні тротуарної плитки "Ромб" забезпечує хороше зчеплення навіть при обмерзанні плитки. Тротуарна плитка «Ромб» при мощенні укладається на м'який «дихаючий» прошарок з щебню, що значно спрощує і здешевлює ремонтні роботи з заміни плитки.

У процесі виробництва ФЕМів торгової марки «Авеню» дозування вихідних матеріалів відбувається автоматично, що гарантує високу якість виробів при строгому дотриманні технології. Вся продукція ТМ «Авеню» перевіряється лабораторними випробуваннями і має сертифікати якості.

Тротуарна плитка «Ромб» має високі екологічні показники надійності. Вона не забруднює повітря отруйними випарами і має природний радіаційний фон.

І все ж головна функція тротуарної вібропресованої плитки - декорування ландшафту. Естетичні можливості застосування цього матеріалу компенсують усі можливі його недоліки.

Товщина тротуарної плитки «Ромб» 60 мм. Плитку такої висоти виробник рекомендує використовувати для мощення пішохідних зон, автомобільних майданчиків і доріг з невеликою інтенсивністю руху (правильно розрахувавши укладку основи). У нашій компанії Ви можете придбати тротуарну плитку «Ромб» з 12 пропонованих забарвлень. Поєднуючи в укладанні елементи трьох різних кольорів, можна отримати візерунок з об'ємним ефектом, який не потьмяніє з часом. Використання тротуарної плитки «Ромб» додасть доглянутий і респектабельний вигляд будь-якого будинку. Тому, взявши до уваги всі позитивні якості вібропресованої тротуарної плитки, багато хто віддає перевагу саме цьому способу благоустрою своїх присадибних ділянок.

Купити тротуарну плитку "Ромб" в Києві, ціна ФЕМ «Ромб»

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Тип Розмір, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
1 197*197 27 138,30 - - -
2 195*310 4
3 189*189 1

Наша компанія пропонує Вам купити сертифіковану тротуарну плитку «Ромб» торгової марки «Авеню» зі знаком якості «Гарантія від Ковальської» за низькою ціною зі складів у м. Києві. Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті, і менеджери компанії нададуть Вам кваліфіковану консультацію. Ціна тротуарної плитки «Ромб» в Києві, яку люб'язно надасть Вам наша компанія, Вас приємно здивує. Купивши тротуарну плитку "Ромб" у нас, Ви будете впевнені в тому, що придбали товар одного з кращих виробників гарантовано високої якості.