Тротуарна плитка «Старе місто»

Плитка старе місто

Кожен житель будь-якого міста мріє про хороші дороги, доріжки і стежки, що ведуть до будинку. Але асфальт, традиційне дорожнє покриття, чомусь дуже швидко приходить в непридатність, а заміна його - захід досить дорогий. Бруківка з натурального каменю, викликаючи ностальгію і розчулення, відлякує складністю видобутку та обробки каменю і, як наслідок, непомірною ціною. Ось тут-то і приходить на допомогу будівельникам винайдена в кінці минулого століття тротуарна плитка.

На сьогоднішній день тільки в Києві існує близько десятка підприємств, що випускають тротуарну плитку або, як її ще називають, фігурні елемент мощення - ФЕМ. Наша компанія пропонує Вам тротуарну плитку «Старе місто» торгової марки «Авеню» виробництва заводів ПБК «Ковальська».

Родзинка саме цієї тротуарної плитки в тому, що фрагменти, з яких вона складається, мають різні розміри, але схожі за формою. Покладіть такою плиткою тротуар і опинитеся в старому-старому місті, де газові ліхтарі, кінні екіпажі і брущаті мостові...

Технологічно тротуарна плитка «Старе місто» виготовляється методом напівсухого об'ємного вібропресування. Суть його в тому, що в спеціальні прес-форми заливається бетонна суміш з важких бетонів, ця суміш вібрує під певним тиском, утворюючи «цеглинки», так схожі на натуральний камінь. І навіть краще!

По-перше, ФЕМ «Старе місто» ТМ «Авеню» виготовляють різнокольоровими, що дозволяє урізноманітнити їх застосування і втілити в життя сміливі ідеї ландшафтних дизайнерів. Тротуарна плитка «Старе місто» від Ковальської, яку Ви можете купити в нашій компанії, не змінить свій колір протягом 30 років - саме такий гарантований термін її служби.

По-друге, ФЕМи, при всій різноманітності своїх конфігурацій, мають строгі геометричні форми, що значно полегшують процес укладання. Шорстка поверхня тротуарної плитки ідеально підходить в якості тротуарного покриття, мощення зупинок автотранспорту, заправних станцій.

Однією з переваг тротуарної плитки «Старе місто» ТМ «Авеню» перед іншими покриттями є її висока стійкість до низьких температур. Це якість обумовлена ​​в самій назві методу - напівсухе вібропресування, тобто при зменшеному водопоглинанні і меншому вмісті цементу М400 в суміші міцність плитки залишається високою. Якщо тротуарну плитку покласти правильно, то і калюжі на ній не утворюються - дощова вода буде стікати в зазори між окремими елементами.

Варто відзначити екологічність тротуарної плитки Старе місто. У спекотний літній день вона не розм'якшується і не виділяє леткі нафтопродукти, які ми вдихаємо, крокуючи по асфальту.

Тротуарна плитка проста в обслуговуванні. Бувають ситуації, коли вкрай необхідно зняти покриття (при ремонті труб, наприклад). У таких випадках набагато простіше замінити плитку на пошкодженій ділянці, ніж класти заново асфальт або бетонне полотно.

Але одним із головних критеріїв у виборі покриття для тротуарів залишається його ціна. Тротуарна плитка, при всіх інших перевагах, істотно дешевша бетонного чи асфальтного покриття, не кажучи вже про бруківку з натурального каменю.

Придбати ФЕМ «Старе місто» у Києві за низькими цінами

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Тип Товщина, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
1 25 24 53 135,00 151,20 197,10
216
3 16
4 16
1 40 24 94 167,40 185,40 221,40
216
3 16
4 16
1 60 24 127 188,10 199,80 252,90
2 16
3 16
4 16
1 80 24 185 255,60 278,80 350,60
2 16
3 16
4 16

Наша компанія пропонує Вам купити зі складу в м. Києві сертифіковану тротуарну плитку «Старе місто» торгової марки «Авеню» зі знаком якості «Гарантія від Ковальської» за доступною ціною. Звертайтеся до нас за телефонами, вказаними на сайті і менеджери компанії нададуть Вам будь-яку професійну консультацію. Купуючи тротуарну плитку в нашій компанії, Ви будете впевнені в тому, що придбали товар від найкращого виробника гарантовано високої якості.