Декоративні бетонні стовпчики «Ринг » і « Палисад »

Стовпчики декоративні

Фігурні елементи мощення (ФЕМ) давно і активно застосовуються в садово-парковому мистецтві. І все частіше нам хочеться, щоб садові доріжки, сходи, площадки служили не тільки утилітарним цілям, але і прикрашали собою ландшафт.

Виробники ФЕМ і тротуарної плитки пропонують фігурні елементи мощення на будь-який смак. Нові, сучасні елементи фігурного мощення випускає київський завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської . Це бетонні стовпчики типів «Ринг» і «Палісад» торгової марки «Авеню».

Стовпчик «Палісад» має форму цеглинки з округленими кутами, розміри якої 120 мм на 120 мм, висотою 250 мм. Завдяки своїй універсальній формі, стовпчик «Палісад» може використовуватися як самостійний елемент мощення, так і в поєднанні з будь-якою тротуарною плиткою торгової марки «Авеню». Варіюючи висоту стовпчиків при мощенні і використовуючи елементи різних кольорів, можна домогтися цікавих дизайнерських рішень в оформленні будь-яких елементів ландшафту.

Стовпчик «Ринг» виконаний у формі циліндра діаметром 110 мм і висотою 250 мм. Циліндр має виїмку по всій висоті, завдяки якій стовпчики щільно прилягають один до одного при мощенні. Така унікальна форма стовпчика «Ринг» дає можливість створювати будь-які радіуси, петлі і хвилі, плавно «перетікати» від одного об'єкта до іншого. Різноманіття кольорових рішень дозволяє використовувати стовпчик «Ринг» у формуванні різних садових стилів.

Незважаючи на те, що стовпчики «Палісад» і «Ринг» не призначені для мощення дорожнього покриття, вони володіють всіма властивостями і експлуатаційними характеристиками традиційних елементів фігурного мощення. Всі ФЕМ торгової марки « Авеню» сертифіковані.

Пропонуючи Вам купити бетонні стовпчики типу «Палісад» і «Ринг» ми впевнені, що прикрашений з їх допомогою ландшафтний простір стане сполучною ниткою між Вашим будинком і живою природою.

Придбати декоративні бетонні стовпчики "Ринг" і "Палісад" у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
 
Ціна, грн./шт.
Тип Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм Ціна, грн
Серый Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге

Бурштин
Сахара
Перлина
"Ринг" 120 120 250 15,30 21,00 45,70
"Палісад" ∅110 ∅110 250 19,20 25,60 49,40


Придбати декоративні бетонні стовпчики «Ринг» і «Палісад » ТМ «Авеню» зі складів у Києві Ви можете в нашій компанії , зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам приємні ціни, а також обговорити варіанти доставки стовпчиків на будівельні майданчики Києва, Київської області, а також всієї України.

Ми раді співпрацювати з Вами!