ФЕМ «Трапеція»

ФЕМ Трапеція

Кожен власник заміського будинку, садиби або котеджу хоче, щоб ділянка, що прилягає до його будинку, була унікальною. Для створення такого неповторного простору ідеально підходять фігурні елементи мостіння (ФЕМ), інакше звані тротуарною плиткою .

Серед різномаъття ФЕМів, представлених на ринку України, особливо виділяється продукція, що випускається під торговою маркою «Авеню» київськими заводами залізобетонних конструкцій ім.С.Ковальської .

Для благоустрою присадибних ділянок просто ідеально підходить ФЕМ «Трапеція» ТМ «Авеню».

Особливість цієї тротуарної плитки полягає в її формі. Завдяки трапецієподібный конфігурації плитки, окремі її елементи можна скласти в зовсім незвичайні візерунки та орнаменти .

Багата кольорова палітра ФЕМ «Трапеція» дає можливість комбінувати при укладанні плитки різних відтінків, домагаючись при цьому дуже цікавих ефектів об'ємного сприйняття простору.

Висота плитки «Трапеція» становить 80 мм (при довжині сторін 243 мм і 107 мм), що дозволяє покриттю, вимощеному такою плиткою, витримувати великі і тривалі навантаження.

Тротуарна плитка «Трапеція» ТМ «Авеню» володіє високими експлуатаційними характеристиками. Це і стійкість до агресивного впливу хімічних сполук і солей, і довгий термін служби незалежно від погодних умов, і екологічна безпека, і можливість багаторазового використання окремих елементів фігурного мостіння.

Крім того, витрати на укладання та експлуатацію покриття з тротуарної плитки значно менші, ніж при використанні інших видів покриттів. Вся продукція ПБГ «Ковальська», що випускається під торговою маркою «Авеню», відповідає Технічним умовам і гарантує покупцям 30 років якісної служби фігурних елементів мостіння.

Ціна ФЕМ "Трапеція", купити ФЕМ "Трапеція" у Києві

Графіт
Паприка
Вишня
Гавана
Венге
Оливка
Сірий
Бурштин
Сахара
Перлина
Тайга
Арктика
 
Ціна, грн./м2
Розмір, мм Кіл-сть, шт./м2 Вага, кг/м2 Ціна, грн/м2
Сірий Паприка
Вишня
Графіт
Оливка
Гавана
Венге
Бурштин
Сахара
Перлина
200x165 h=80мм 100 180 - - -

Купити ФЕМ «Трапеція» зі складу в Києві Ви можете в нашій компанії, зв'язавшись із менеджером в розділі «Контакти» або за телефонами, вказаними на сайті. Ми готові надати Вам конкурентоспроможні ціни, а також обговорити варіанти доставки ФЕМ на будівельні майданчики Києва, Київської області, а також по території всієї України .

Ми раді співпрацювати з Вами!