Каталог товарів

Вибираємо тротуарну плитку

Дуже складно визначити якість тротуарної плитки без лабораторних досліджень та спеціальних приладів. Однак можна визначити якість плитки , якщо добре придивитися до її зовнішнього вигляду, спробувати розглянути всі її особливості.

Так, наприклад, існує плитка із дзеркальною поверхнею, яка створюється шляхом введення в бетонну суміш великої кількості води або спеціальних добавок. Добавки, як правило, західного виробництва, тобто імпортні, і тому коштують досить дорого. Додавання води до складу обходитиметься виробнику набагато дешевше, але надлишок води в складі плитки значно знизить її якість. Спосіб додання дзеркальності можна визначити, вдаривши одну плитку об іншу. Глухий звук внаслідок удару плиток означає, що у склад плитки додано багато води, якщо ж звук дзвінкий, то це свідчить про введення добавок.

Бетонний тротуарний камінь має яскраве насичене забарвлення. Але якщо плитка має занадто яскравий колір, це є доказом того, що пігменти барвника присутні в підвищеній кількості. Даний факт справляє негативний вплив на міцність тротуарної плитки, вона швидко стирається і може кришитися. Також слід зазначити, що вартість плитки не може низькою у випадках, коли для її виробництва застосовувалося сучасне обладнання та якісні матеріали. Вибір дешевшої за ціною тротуарної плитки не гарантує довгий термін служби і її належну якість. Клеймо виробника, так званий сертифікат якості, буде свідчити про те, що плитка зроблена у відповідності з державними нормами.

Пошкоджена вібролита плитка
Рис.1 Пошкоджена вібролита плитка
Ремонт тротуарної плитки
Рис.2 Заміна окремих елементів

Перед покупкою ФЕМ необхідно максимально точно порахувати потрібну кількість, якщо плитка залишиться, це не буде великою проблемою, інша ситуація якщо плитки не вистачить для укладання доріжки. Справа в тому, що коліз і навіть розмір плитки різних партій може не завжди співпадати на 100%, і докупити необхідну плитку буде складно.

Рекомендується купувати на 7-10% більше від потрібної кількості плитки з тієї простої причини, що частина плитки піде на відходи, а частину, можливо, доведеться підрізати. Також слід враховувати, що кожна партія може містити певний відсоток браку, тому частину плитки доведеться викинути або пустити на відрізки. У разі діагонального або кругового укладання також буде потрібно додаткова плитка. Для заміни плитки, яка в процесі експлуатації буде пошкоджена, також не буде зайвим залишити, наприклад, 1 квадратний метр тротуарної плитки про запас.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину