Каталог товарів

Корисні поради для покупки тротуарної плитки

Існує великий асортимент тротуарної плитки на сучасному ринку, яка може відрізнятися за багатьма характеристиками. Від правильності вибору залежить ефективність використання. Щоб тротуарна плитка надійно виконувала всі свої безпосередні функції, треба уважно її підібрати. У цій справі не потрібно поспішати. Можна сміливо консультуватися з професіоналами, які можуть виявитися дуже корисними.

Матеріал - дуже важливий критерій

Важливо розібратися, яка саме плитка необхідна. Вона може проводитися з різних матеріалів. Відповідно будуть відрізнятися і технічні характеристики. Серед найпопулярніших варіантів на сучасному ринку можна виділити клінкерну і бетонну. У першому випадку використовується спеціальний вид глини, який обробляється особливим чином. Поверхня біля басейну можна обладнати і гумовою плиткою, яка не буде ковзати. Для внутрішнього дворика непоганим рішенням може виявитися плитка з гранітної крихти. Тому потрібно при виборі відштовхуватися від місця використання.

На які основні параметри потрібно звернути увагу?

Існує кілька головних характеристик, які безпосередньо впливають на довговічність, надійність і безпеку експлуатації. Серед них можна відзначити:

  • Міцність. Вона залежить від технології виробництва та матеріалу. Гранітна плитка вважається найбільш міцним варіантом, але вона коштує досить дорого. Оптимальним варіантом вважається вибролитая або вибропрессованная плитка. Звертати увагу бажано на співвідношення цементу і піску в складі, інші характеристики.
  • Морозостійкість. Це стійкість до негативного впливу з боку низьких температур. Залежить в першу чергу від того, з якого матеріалу виготовлена ​​плитка. Потрібно попередньо дізнатися про продавця даний параметр, щоб потім не відчувати жодних проблем в процесі експлуатації.
  • Водостійкість. Якщо тротуарна плитка якісна, то на ній не будуть утворюватися практично ніякі калюжі. Головне організувати правильний монтаж, який забезпечує рівномірне вбирання вологи між елементами. Якщо рідина буде вбиратися безпосередньо в саму плитку, це погано. Тому проводяться різноманітні випробування, які передбачають приміщення плитки на увазі з різноманітними параметрами. Це дозволяє оцінити, скільки вологи буде увібрала в неї. Чим менше буде даний показник, тим краще. Ідеальна плитка зовсім не повинна вбирати вологу. Для забезпечення цього показника використовується спеціальний розчин для обробки. Небезпечно, якщо рідина буде проникати всередину плиткової структури, тому що після падіння температури повітря вона може виявитися порваній зсередини. Відповідно термін використання може зменшитися в значній мірі.

Форма і колір

Існує великий асортимент матеріалу на сучасному ринку. Форма може відрізнятися кардинально. Якщо складні форми, які виглядають оригінально і привабливо, але в такому випадку не варто розраховувати на тривалий термін експлуатації. До того ж доведеться витратити більше грошей і часу на укладку. Найпростішим і надійним варіантом вважається форма цеглинки. Це гарантія довговічності і простоти укладання. Але для оригінального мощення можна вибрати і незвичайну форму.

Колір може бути найрізноманітнішим. Вдається міняти його за допомогою спеціальних барвників. Якщо їх кількість занадто велика, це може негативно позначитися на міцності. Під різні запити можна буде знайти оптимальне рішення на сучасному ринку. Традиційні варіантом вважається коричнева, червона або жовта плитка. Це універсальні кольори, які можуть вписатися практично в будь-який стиль, не виділятися із загального архітектурного ансамблю. Але можна вибрати і більш оригінальні варіанти, наприклад, зелений і т.д. У будь-якому випадку варто радитися з консультантами на етапі здійснення вибору, тому що у них є відповідний досвід для прийняття правильного рішення в кожній окремій ситуації, що гарантує відмінну експлуатацію.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину