Каталог товарів

Види і сфера застосування бруківки

Сучасна бруківка , зроблена в повній відповідності з технологією і стандартами, має високий запасом міцності. Завдяки йому сфера використання дуже широка. Можна сміливо укладати її в місцях з високим рівнем навантажень, наприклад, на дорогах. Ціна порівняно невисока, що теж безпосередньо впливає на рівень популярності. Термін експлуатації зазвичай становить багато років. Головне придбати якісний матеріал в надійному місці, щоб отримати повний набір експлуатаційних переваг.

Де може застосовуватися бруківка?

Найчастіше вона використовується в місцях, в яких немає можливості покласти асфальт на дорогу або майданчик. Стати в нагоді вона для того щоб вимостити територію біля фонтанів, причали, дамби, тротуари, доріжки в парках і скверах, територію біля приватного будинку і багато інших подібних місця.

Між бруківкою і тротуарною плиткою є деякі відмінності. У виробництві використовується одне сировину, але відрізняється товщина. У випадку з бруківкою вона приблизно в два рази більше, становить близько десяти сантиметрів.

Бруківка давно стала невід'ємним елементом під час облаштування сучасних міст, в яких вона укладається прямо на вулиці. Це обумовлено наявністю безлічі позитивних характеристик, серед яких безпека з екологічної точки зору. У процесі використання з неї не виділяється ніяких токсичних і шкідливих компонентів, що неймовірно важливо для людського здоров'я і нормального стану навколишнього середовища. Застосовується вона завдяки таким параметрам і для благоустрою території лікарень, інших медичних, освітніх та інших подібних установ. Постійно розширюється сфера використання, як і асортимент продукції. Відрізнятися вона може розмірами, кольоровим виконанням і деякими іншими параметрами, що дозволяє завжди вибрати під конкретні потреби оптимальне рішення.

Які види бруківки існують?

Вона може бути декількох видів, що залежить від вихідної сировини. Серед них варто відзначити:

  • Цегельну. У виробництві використовується глина високої пластичності, яка піддається випалу при високій температурі всередині спеціальних печей. При дотриманні основних правил виробництва продукція має привабливий зовнішній вигляд, непоганим рівнем захисту від різноманітних агресивних впливів ззовні, а також стійкістю до низьких температур.
  • Бетонна. Вона вважається найбільш поширеним видом, який виробляється із спеціального типу бетону за допомогою вібропресування або вібролиття. Готова продукція має акуратними геометричними формами, які спрощують процес укладання, підвищують тривалість експлуатації. До позитивних якостей також можна відзначити різноманітність кольорів, здатне задовольнити практично будь-які потреби, гладку поверхню. З лицьового боку таку бруківку можна не наражати додаткової обробки, що економить час. Можна вібропресування матеріал додатково шліфувати і полірувати, щоб надати йому більш привабливий зовнішній вигляд. Матеріал відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до низьких температур. Можна успішно використовувати його в місцях, де їздить великий транспорт, в тому числі вантажні автомобілі.
  • Кам'яна. У виробництві використовуються різноманітні види натурального каменю, серед яких базальт, граніт або мармур. Виготовлення засноване на застосуванні досить простий технології, яка передбачає обробку каменю і надання йому потрібної форми. Спеціальне обладнання дозволяє домогтися потрібного результату без особливих проблем. Вона буває пиленой, колотої і колото-пиленой. Кожен варіант має свої унікальні особливості і сферу застосування, що дозволяє знайти ідеальне рішення завжди.

Завдяки різноманітності видів бруківки можна знайти для мощення практично будь-якої території оптимальний варіант. Є багато видів, які відрізняються стилем, розміром, іншими особливостями. Таке різноманіття позитивно позначається на успіху в здійсненні вибору під самі різні цілі.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину